Torpido Temizleme Spreyi
Torpido Temizleme Spreyi
Euro Döviz Kuru: 34.8717 ₺
Fiyatlar için üye olunuz.

Torpido Temizleme Spreyi

Stok Durumu: Var

Adet:

Ön Yazı

Torpido Temizleme Köpüğü, tüm araç içi mekân için antistatik katkı içeren kullanışlı ve etkili özel bir temizleme köpüğüdür. Tozdan ve uzun süreli kullanımdan dolayı rengi atmış yüzeylere, yeni bir görüntü verir. Toz iterek yüzeyde daha temiz ve yeni bir görüntü oluşturur. Tek bir adımda mükemmel temizlik gücü ve hassas bakım sağlar. Yüzeylere hafif püskürtme sayesinde yüzeye parlaklık vererek daha uzun ömürlü kullanım sağlar ve kiri önler.

Ürün Özellikleri

  • Yüzeydeki kiri önler.
  • Plastik ve boyalı yüzeylerde kullanıma uygundur.
  • Solgun yüzeylere parlaklık vererek yeni bir görüntü oluşturur.
  • Kokpit gıcırtılarını önler.
  • Antistatik özellik sayesinde tozlanmayı geciktirir.
  • Uzun süre kullanılan ortama fresh bir koku verir.
  • Silikon içermez.

Teknik Özellikleri

İçerik

400 ml

Kap

Aerosol kutusu

Kimyasal baz

Mineral yağ

Koku/oda kokusu

Limon

Renk

Renksiz

Min. Parlama noktası

-90 °C

Yoğunluk/koşullar

0,72 g/cm³ / 20°C'de

Üretimden itibaren raf ömrü

24 Ay

Kullanım Alanları

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde, gösterge paneli, konsol, araç torpido içinde kullanılabilir. Binek otomobil, kamyon ve otobüs iç mekânların temizliği ve bakımı, kapı döşemeleri için kullanıma uygundur.

Not

Ön cam ve yan camlara püskürtmeyin. Uygulamadan sonra aracın içini kısa bir süre havalandırın.

Kullanma Talimatı

  • Kullanmadan önce çalkalayınız. Köpük spreyi kirlenmiş yüzeylerin üzerine püskürtünüz ve 30-40 saniye köpüğün işlemesini bekleyiniz. Gerekli ise nemli bir bez yardımı ile ovalayın, kuru bir bezle siliniz.

Kullanıcın Dikkatine

Basınçlı kutu. 50 °C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Kutuyu delmeyiniz. Kutu bitse bile ateşe atmayınız. Açık alevli ortamlarda sıkmayınız. Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız. Uzun süre teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri temasından kaçınınız, göze geldiği takdirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Herhangi bir tahrişte ve mide bulantısında doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanım şekline uygun kullanınız. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır üretim tarihi ve şarj no kutunun altındadır.