silikon sprey
Silikon Sprey
Euro Döviz Kuru: 34.8717 ₺
Fiyatlar için üye olunuz.

silikon sprey

Stok Durumu: Yok

Adet:

Ön Yazı

Yüksek yağlama gücüne sahip, silikon bazlı yağlayıcıdır. Ürünün kullanım alanı çokluğu sebebiyle kullanımı sık bir üründür. Yağlama oranı yüksekliğinden dolayı kullanılan parçanın ömrünü uzatmakta ve korozyonu önlemektedir. Ürün parlatma ve kayganlaştırma özelliğine sahiptir.

 

 

Ürün Özellikleri

  • Yüksek kaliteli silikon yağlar içerir.
  • Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
  • Korozyon önleyicidir.
  • Araç içi ve dışı plastik, kauçuk ve metal parçaları korur ve yalıtır.
  • Plastik parçalarda kullanıma uygundur.
  • Kauçuk parçaları donmaya karşı korur.

 

Teknik Özellikleri

İçerik

400 ml

Renk

Renksiz

Kimyasal baz

Fizyolojik olarak zararsız sentetik yağ

Yoğunluk/koşullar

0,785 g/cm³ / Aktif madde, 20°C

Min./maks. Sıcaklık koşulları

-50 - 250 °C

Üretimden itibaren raf ömrü

24 Ay

 

Kullanım Alanları

Araç iç aksamları (koltuk rayları, katlanır tavanlar, kapı fitilleri vs.) ,enjeksiyon makinelerinde ürünlerin kalıptan ayrılmasında, montaj yardımcısı olarak hortum bağlantılarında, kablo montajlarında ve tekstil sektöründe kullanılabilir.

Kullanım Talimatı

Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayınız. Spreyin uygulanacağı alan önceden temiz olmalıdır. Ardından yaklaşık 20 cm uzaklıktan spreyi uygulayınız.

 

Kullanıcının Dikkatin

Basınçlı kutu. 50 °C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Kutuyu delmeyiniz. Kutu bitse bile ateşe atmayınız. Açık alevli ortamlarda sıkmayınız. Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız. Uzun süre teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri temasından kaçınınız, göze geldiği takdirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Herhangi bir tahrişte ve mide bulantısında doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanım şekline uygun kullanınız. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır üretim tarihi ve şarj no kutunun altındadır.