lastik tamir kiti
Lastik Tamir Kiti
Euro Döviz Kuru: 18.5875 ₺
5.5 €
102.23 TL

lastik tamir kiti

Stok Durumu: Yok

Adet:

WİNKOEN Lastik Tamir Kiti, Yüksek kaliteli, Tek bileşenli profesyonel bir lastik tamir ürünüdür. Lastik tamir köpüğü, lastiği janttan çıkarmadan tamir edebilecek donanımdadır. Lastiği içinde yamalayarak tamir eder, herhangi bir zarar vermez. Tek komponentli yüksek kaliteli ve profesyonel bir oto lastik tamir kitidir.

Özellikleri:
Pratik kullanım, standart supablı hortum ve yüksek şişirme gücüne sahip. kriko ve diğer gereçlere ihtiyacı yoktur. Uygulandığı lastikte deliği bularak tıkar. Uygulama sonrası su ile kolayca temizlene bilir. Bir kaç dakika içerisinde deliği tıkar ve şişirir. Su bazlıdır. Lastik sibobuna zarar vermez. 

Uygulama Alanları:
Otomobil ve motorsiklet lastiklerinde kulanıma uygundur. Delinen araç lastiklerinde lastiği içerden yamayarak tamir eder ve zarar vermez. İç lastik ve dubleks lastiklerde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:
Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Tüpü dik tutarak bütün ürünü sıkınız. Makul bir hızda en yakın benzin istasyonuna gidip lastiğinizin havasını orjinal hava basıncına göre ayarlayınız.

Uyarı:
Lastik basınç sensörü olan tekerleklerde kullanıma uygun deildir. Uygulama esnasında ürünün yakınlarında sigara içilmemeli ve alev kaynağı bulundurulmamalıdır.

Teknik Özellikler:
Yanma özelliği B3.
YOĞUNLUK 20°C - 68°f (1gr /cm3)