Çok Amaçlı Yağlayıcı
Çok Amaçlı Sprey 400 Ml
Euro Döviz Kuru: 35.8727 ₺
Fiyatlar için üye olunuz.

Çok Amaçlı Sprey

Stok Durumu: Var

Adet:

Ön Yazı

Sıvı gres sprey birçok alanda kullanılan çok amaçlı yağlayıcı spreydir. Yüzeye hızlı nüfuz eden ve yüzeyde tutulan özel yağları sayesinde en derinlere bile ulaşarak korozyonu önler. Mükemmel gürültü ve titreşim emilim özelliğine sahip olağanüstü yırtılmaz yağ tabakası sayesinde kullanım sağlandığında parça ömrünü uzatır. Her alanda kullanılan çok amaçlı yağlayıcı spreydir.

Ürün Özellikleri

  • Tek bir püskürtme ile yüksek yağlama gücü sayesinde kullanılan alanda korozyonu önleyerek parça ömrünü uzatır.
  • Boyalı yüzeylerde kullanıma uygundur.
  • Plastiğe zarar vermez.
  • Yüksek basınca karşı dirençlidir.
  • Korozyona karşı korur.
  • Akma, damlama ve sızma yapmaz.
  • Reçine, asit ve silikon içermez.

Teknik Özellikeri

Kimyasal baz

Hidrokarbon

Yağ bazlı

Mineral yağ

Renk

Sarımsı

Koku/oda kokusu

Yağ

Yoğunluk

0,742 g/cm³

Yoğunluk koşulları

20°C'de

Min. sıcaklık koşulları

-25 °C

Maks. sıcaklık koşulları

180 °C

İçerik

400 ml

Kap

Kutu

Üretimden itibaren raf ömrü

24 Ay

Kullanım Alanları

Evde, iş yerinde, endüstriyel araçlarda, makinelerde kısacası tüm yağlama gerektiren    yüzeylerde rahatlıkla kullanılır. Vites çubukları, gaz ve fren pedalları, debriyaj pedalı, bowden kabloları, menteşeler, değiştirme kolları vb. yüksek basınç altında çalışan alanların yağlanması için uygundur.

Kullanma Talimatı

  • Kullanmadan önce çalkalayınız. Sprey kutu ile birlikte verilen kırmızı boruyu aktuatöre akıtınız. Spreyi 10-20 cm uzaklıktan uygulanacak yüzeye direkt sıkınız.

Kullanıcının Dikkatin

Basınçlı kutu. 50 °C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Kutuyu delmeyiniz. Kutu bitse bile ateşe atmayınız. Açık alevli ortamlarda sıkmayınız. Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız. Uzun süre teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri temasından kaçınınız, göze geldiği takdirde bol su ile 15 dakika yıkayınız . Herhangi bir tahrişte ve mide bulantısında doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanım şekline uygun kullanınız. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır üretim tarihi ve şarj no kutunun altındadır.